Kontakty

Sídlo

Fakturační adresa

Provozovna Hořenice

Korespondenční adresa

Provozovna Praha

VODA CZ s.r.o.

Bohuslava Martinů 1038/20

Pražské Předměstí Hradec Králové

500 02 Hradec Králové

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

VODA CZ s.r.o.

Hořenice 45

551 01 Jaroměř

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

VODA CZ s.r.o.

Budějovická 1125/11

140 00 Praha4

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

                                                          SPISOVÁ ZNAČKA

                                                        18107 C, Krajský soud v Hradci Králové

INFOLINKA info@vodacz.com
Jan Beran jednatel beran@vodacz.com
Ing. Jan Švorčík jednatel svorcik@vodacz.com
Miloš Nýč výkonný ředitel 725 822 468 nyc@vodacz.com

Miroslava Schröfelová

personalistka 603 554 888 schrofelova@vodacz.com
Jana Zejdová účetní 606 070 315 zejdova@vodacz.com
Jana Jirásková hlavní účetní 702 226 473 jiraskova@vodacz.com
Michaela Kamenická provozní asistentka 775 755 027 kamenicka@vodacz.com
Ing. Radek Skořepa projektový manažer Praha 724 824 442 skorepa@vodacz.com
Ing. Jan Kosek projektový manažer 727 852 261 kosek@vodacz.com
Martina Klimeschová projektový manažer 722 993 745 klimeschova@vodacz.com
Ing. Kateřina Jílková projektový manažer 604 227 165 jilkova@vodacz.com
Jiří Kolovrátník projektový manažer plastové výroby 725 589 791 kolovratnik@vodacz.com
Vladimír Petr projektový manažer junior 722 984 272 petr@vodacz.com
Jan Hartman projektový manažer 724 107 682 hartman@vodacz.com
Ing. Eliška Horáková provozní asistentka Praha 702 279 254 horakova@vodacz.com
Ing. Aleksandr Karev projektový manažer 702 298 643 karev@vodacz.com
Ing. Josef Jansa vedoucí střediska technologických inovací 722 074 510 josef.jansa@vodacz.com
Ing. Veronika Ježková projektový manažer, technolog 724 924 051 jezkova@vodacz.com
Hana Zákravská vedoucí nabídkového oddělení 606 070 302 zakravska@vodacz.com
Lukáš Holý nabídkové oddělení, laminátové výrobky, správce e-shop 725 544 702 holy@vodacz.com
Lukáš Hník mistr kovovýroby 733 713 372 vyroba@vodacz.com
Petr Vymětalík vedoucí skladu 725 867 110 sklad@vodacz.com
VODA CZ SERVICE s.r.o. 800 150 155 www.vodaczservice.com

For English contact:

Miloš Nýč

+420 725 822 468

nyc@vodacz.com

Для русского контакта:

Jan Beran

beran@vodacz.com

733 713 372

Kontaktní formulář

Požadované materiály

Zaměření poptávky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.