Kontakty

Sídlo

Fakturační adresa

Provozovna Hořenice

Korespondenční adresa

Provozovna Praha

VODA CZ s.r.o.

Bohuslava Martinů 1038/20

Pražské Předměstí Hradec Králové

500 02 Hradec Králové

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

VODA CZ s.r.o.

Hořenice 45

551 01 Jaroměř

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

VODA CZ s.r.o.

Budějovická 1125/11

140 00 Praha4

IČ: 25969692

DIČ: CZ25969692

                                                          SPISOVÁ ZNAČKA

                                                        18107 C, Krajský soud v Hradci Králové

INFOLINKA info@vodacz.com
Jan Beran

jednatel

beran@vodacz.com
Ing. Jan Švorčík

jednatel

svorcik@vodacz.com
Miloš Nýč

výkonný ředitel

725 822 468 nyc@vodacz.com
Jana Zejdová

účetní

606 070 315 zejdova@vodacz.com
Kateřina Janatková

provozní asistentka

601 103 462 janatkova@vodacz.com
Mgr. Jan Horkel

projektový senior

manažer

603 455 288 horkel@vodacz.com
Ing. Jan Kosek

projektový manažer

727 852 261 kosek@vodacz.com
Ing. Langenberger Adam

projektový manažer

722 962 641 langenberger@vodacz.com
Ivan Ivanov

projektový manažer

607 115 864 ivanov@vodacz.com
Martina Novotná

projektový manažer

722 993 745 novotna@vodacz.com
Vladimír Petr

přípravář

722 984 272 petr@vodacz.com
Ing. Radek Skořepa

projektový manažer

Praha

724 824 442 skorepa@vodacz.com
Marcel Šitina

manažer odbytu,

e-shop

Praha

731 491 183 sitina@vodacz.com
Ing. Jana Frank

asistentka kanceláře

Praha

722 970 503 frank@vodacz.com
Petr Soldán

projektový manažer

Praha

722 963 014 soldan@vodacz.com
Ing. Aleksandr Karev

projektový manažer

Praha

702 298 643 karev@vodacz.com
Ing. Josef Jansa

vedoucí střediska

technologických inovací

722 074 510 josef.jansa@vodacz.com
Ing. Veronika Hanušová

projektový manažer,

technolog



Hana Zákravská

vedoucí nabídkového

oddělení

606 070 302 zakravska@vodacz.com
Lukáš Holý

nabídkové oddělení

725 544 702 holy@vodacz.com
Lukáš Hník

mistr kovovýroby

733 713 372 vyroba@vodacz.com
Miroslava Schröfelová

personalistka

603 554 888 schrofelova@vodacz.com
Petr Vymětalík

vedoucí skladu

725 867 110 sklad@vodacz.com
VODA CZ SERVICE s.r.o.

800 150 155 www.vodaczservice.com

For English contact:

Miloš Nýč

+420 725 822 468

nyc@vodacz.com

Aby skontaktować się z polskiego:

Mgr. Jan Horkel

+420 603 455 288

horkel@vodacz.com

Для русского контакта:

Jan Beran

beran@vodacz.com

Kontaktní formulář

Požadované materiály

Zaměření poptávky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.