Kariéra

Projektový manažer - junior

Náplň práce:

- zajišťování subdodávek na zakázky

- vykonávání práce pod projektovým manažerem seniorem

- administrativní činnost

Požadujeme:

- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou

- komunikativnost a časovou flexibilitu

- odpovědnost, samostatnost, pečlivost a chuť pracovat

- znalost práce na PC, Word, Excel

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- služební telefon, notebook

V případě zájmu, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: Miroslava Schröfelová, schrofelova@vodacz.com

Konstruktér/ka

- vytváření návrhů zámečnickách konstrukcí a technologií městských čistíren

- práce v programech CAD

- kompletní výrobní dokumentace

- kooperace s kolegy v rámci projektového týmu

- úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme:

- sš vzdělání techniského směru

- znalost CAD systému, nejlépe inventor

- orientace v technické dokumentaci

- odpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

- příspěvěk na dovolenou, sport nebo péči o zdraví

Nevybrali jste si z naší nabídky zaměstnání? Zkuste štěstí u našich kolegů

Kariéra - VODACZ SERVICE s.r.o.