Kariéra

Projektový manažer - junior PRAHA

Náplň práce:

- dohled nad výrobou a realizací strojně-technologických částí ČOV, úpraven vody a čerpacích stanic

- účast v konkrétním inovačním projektu firmy

- vykonávání práce pod projektovým manažerem seniorem

- administrativní činnost

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro, chemicko- technologické, životní prostředí..)

- komunikativnost a časovou flexibilitu

- odpovědnost, samostatnost, pečlivost a chuť pracovat

- znalost práce na PC, Word, Excel

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- služební telefon, notebook

- v rámci pracovního poměru nabízíme doškolení a zvýšení odbornosti ve vodohospodářské činnosti

- po dobu juniorské etapy (1 – 2 roky) vedení zkušeným seniorem

- týden dovolené navíc

V případě zájmu, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: Miroslava Schröfelová, schrofelova@vodacz.com

Nevybrali jste si z naší nabídky zaměstnání? Zkuste štěstí u našich kolegů

Kariéra - VODACZ SERVICE s.r.o.